Skugga - Caleb Sharman

18. března 2017 v 16:32 | Admin - Kaien |  Postavy

Caleb Sharman


Nick hráče:
Skugga
Jméno a přijmení postavy:
Caleb Sharman
Rasa postavy:
Upír
Věk postavy:
Je mu 247, reprezentuje se však jako dvaadvacetiletý
Pohlaví postavy:
Muž
Práce:
Nepracuje (Zdědil rodinné bohatství)
Schopnosti:
Hypnóza
Povaha a charakteristické znaky vaší postavy:
Někteří lidé mají velice barvité povahové rysy, všemožná slova, kterými lze vyjádřit jejich osobu, která je stejně zajímavá, jako spleť nejrůznějších slovních spojení. Potom je tu Caleb a jeho možná až příliš jednoduchá povaha, která se však stává pro mnohé oříškem v jeho poznávání, což je jedna z nejtěžších věcí.
Zřejmě by bylo dobré začít jeho nejsilnější vlastností. Tou je arogance. Nalijme si čistého vína, on nikdy nebyl, není a nebude člověk, který by hleděl především na druhé a nebyl zahleděný do sebe. Je egocentrický a pokud se mu na jeho ego někdo pokusí sáhnout, asi to dopadne tak, že nahodí pár svých úšklebků a rozdá nějaké poznámky, urážky, upřesněně. Sarkastický a ironický na každém kroku, jak se říká. Což se ho také týká. A především tvrdohlavý, protože to ho vystihuje opravdu skvěle. Většinou prostě nepřestane, dokud nedostane co chce. Zuby, nehty, tedy především tesáky, pochoduje si pro svůj cíl, kterého se jen tak lehce nevzdá. Co se těch cílů týče, většinou jsou to lidské bytosti, nebo něco tomu podobného. Tedy ženy, které se dají považovat za jeho koníček. Ale nejde tu vyloženě jen o to, dostat se jakékoli pod sukni. Vlastně ano, přesně o to tu jde. A tím zcela končí jakýkoli možný románek. Vzhledem k tomu, že je i docela soutěživý typ a velmi nerad prohrává (to by jeho egu dost ublížilo,) má rád výzvy a tudíž i dívky, které se nezískají jen tak lehce. Je nedůvěřivý a příliš vám toho o sobě neřekne i když je to především extrovert. Jde spíš o to, že nechává mluvit ostatní, aby si o nich mohl udělat obrázek. Lépe je potom předvídá. Ale zase si nemyslete, že je to nějaký posluchač, pokud ho vyloženě nezaujmete, většina žvástů jde jedním uchem dovnitř a druhým ven.

Historie postavy:
Netřeba chodit okolo horké kaše. Jeho rodina byla zkrátka mezi těmi starousedlíky s plnými kapsami peněz a nikdy je nepostihla nějaká ta "nouze," kdy by neměli ani na bramboru. Časem a časem si začali budovat velký majetek, především skrze pozemky, které zpočátku i pronajímali. Stali se tedy velice bohatou rodinou, žijící ve velkém domě. Byli však vždy rezervovaní, snobští a hleděli jen na majetek, proto nikdy nemohli dát tolik lásky, co by si malé dítě zasloužilo. Bohužel na to doplatil i tehdy mladičký Caleb, kterému se dostalo poněkud podivného vychování. Pokud to vůbec vychování bylo. Spíše byl rozmazlován, mohl mít přesně to, co chtěl a od toho se také odrážel jeho charakter, který měl nejeden vroubek. Jelikož matka mu zemřela ještě co si nepamatoval a jeho otec si domů vodil jednu mladou za druhou, naučil se od něj chovat se k ženám jako k věcem a nevážit si jich jako lidských stvoření. On měl sílu a jeho bylo třeba poslouchat. Takže když to vezmeme tak okolo a okolo, vyrůstal z něj pomalu namyšlený zmetek, který se chtěl jen bavit a neměl žádnou úctu k opačnému pohlaví. Ba kolikrát ani k mužům ne. Mnohdy se velmi povyšoval a to ho jednou přišlo draho. Choval se zkrátka jako nerozvážný mladík, kterým byl a tak se jednou někdo rozhodl, že bude mít dost času na to, aby se naučil chovat. A tak se z mladého Caleba stal upír. Postupem času jeho rodina zemřela, zatímco on přežíval a vlastně si to i docela užíval. Bohužel se však nijak znatelně nezměnil. Nebo určitě ne k lepšímu. Spíše si více dovoluje.

Majetky:
Vlastní velký dům, připomínající spíše nějakou vilu milionáře. Což on víceméně je. Po jeho rodině, která byla v minulosti velmi bohatá zdědil velké množství peněz i pozemků, jejichž velkou část prodal a tím získal peněz ještě víc. Je tedy zabezpečený a na nějakou práci nemá ani pomyšlení, raději se baví.

Vzhled: 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama