Lya - Coalene Octavia Shane

18. března 2017 v 16:33 | Admin - Kaien |  Postavy

Coalene Octavia Shane

Nick hráče:
Lya
Jméno a přijmení postavy:
Coalene Octavia Shane
Rasa postavy:
Goblin
Věk postavy:
416 - 20
Pohlaví postavy:
Žena
Práce:
Momentálně práci nemá, občas někde dělá dobrovolnici, nebo brigádničí
Schopnosti:
Pouze ty, které obyčejně Goblini majíPovaha a charakteristické znaky vaší postavy:
Je pravda, že má hodně nedokonalostí a špatných vlastností, či zlozvyků, ale to už se asi jen tak nezmění. Na kde koho působí křehce a je pravda, že není žádná silačka, ani násilnice, či co. Nicméně ji docela lehce naštvete, no a kde co ji rozhodí. Před ní aby byl člověk opravdu opatrný co řekne, protože je dost vztahovačná. Jeden by řekl, že nemá ani smysl pro humor, protože to vypadá, jako kdyby vše brala příliš vážně. Sarkasmus a ironii -ač to sama v běžné řeči používá- většinou nepozná, což je hlavním kamenem úrazu. Mimo to je tedy docela výbušná a nějaký pohárek trpělivosti pro ni neplatí. Když ji prostě někdo naštve a už to nedokáže nějak zkousnout, buďto se urazí, nebo prostě zařve.
Lidi, kteří ji znají by ji zřejmě přirovnali k tvrdohlavému trdlu. Především to bude z toho důvodu, že se stále usmívá a tvrdohlavost, no to už je kapitola sama o sobě. Většinou, když i něco umane, jí to nikdo nevymluví a nic ji jen tak neodradí. Je velmi inteligentní, také chytrá, zapamatuje si dost věcí a ví toho hodně o mnoha věcech. Nicméně to nikdo nemá šanci vědět, protože ji nikdo neposlouchá. Nebo alespoň ne tak, aby zjistil, že je vlastně mnohem chytřejší, než se zdá a to 'trdlo,' na které si hraje, je jen nějaká ochrana, aby ji lidi neodsuzovali. Kdo by ji znal před téměř čtyřisty lety, nepoznal by ji, protože tehdy své vědomosti ukazovala. Zkrátka si teď hraje na hloupou, což -pokud ji budete opravdu bedlivě poslouchat a nevypouštět jen, co ji zaslechnete- hravě odhalíte.
Není vyloženě strašpytel ale -vlastně je. Bojí se kde čeho a kde koho, nicméně snaží se vždy být co nejstatečnější a zastírat. Dělat, že nemá strach a nic ji nerozhodí, protože tak vypadá silná a také se tak více cítí. Bohužel má i celkem nízké sebevědomí a je vůči sobě kritická, proto, když se před ni postaví obtížní úkol, většinou si vsugeruje, že to jednoduše nedokáže. Přesně z toho důvodu u sebe musí mít někoho, kdo ji přesvědčí o opaku, což je těžké, protože když ji někdo začne přesvědčovat a naléhat na ni, může se lehce naštvat. A to zase vede k prvnímu bodu.

Historie postavy:
Byla vždy dívka plná energie. Velmi chytrá a nadaná na vše možné, navíc také stále veselá a tak nebylo divu, že si jí kdejaký muž všiml. Na tehdejší dobu měla poněkud nezvyklou povahu a to už odmalička. Malá Genevieve si hrávala v zahradách a prosila své služebné, aby ji naučily jízdu na koni. Ty ale odmítaly, protože jim to její matička přísně zakázala. A tak se s tím musela smířit. Ale to jí nepřicházelo vhod a když si něco usmyslela, šla si za tím. Takže po nějakém čase jí byly dovoleny lekce jízdy na koni a ona si své vítězství neskutečně užívala. Z malého, umanutého děvčátka, vyrostla cílevědomá dívka, žena. Věděla přesně co chce a jak toho dosáhnout, bohužel měla však vsugerované cíle od matky a tak to ve skutečnosti nebylo to, co chce ona, ale její matka. Postupem času si začala uvědomovat, že se přes ni chce jen dostat k moci a tak se začala vzpouzet. Nelíbilo se jí, jak s ní jedná. A jak to její matka vyřešila? Chudinku Genevieve přislíbila nějakému slizkému hraběti, či jaký to měl titul. A samozřejmě že byl bohatý, jenomže pro Genevieve byl příliš omezený, nudný a usedlý. Ona potřebovala více vzrušení a zážitků i mimo tu klec, její pokoj, kde byla stále zavřená.
Blížil se den jejich svatby a ona cítila víc a víc odpor. Musela s tím něco udělat. Její rozhodnutí bylo utéct. Ale nemohla jen tak. Shromáždila tolik, aby to kůň i s ní unesl. Peníze dala tedy do měšců, samozřejmě z pokladny "nastávajícího." S sebou si také vzala dýku, kdyby se musela bránit a jednoho večera ukradla koně ze stájí a uprchla.
Celé dny se plahočila lesy, ve vesnicích vždy koupila jen co ten den potřebovala a přespala někde pod stromem, mizerný to život na rozdíl od toho, který měla předtím. Ale zvykala si, pomalu, ale jistě. Jednoho dne ji u sebe jeden kovář nechal přespat. Měl totiž kdysi dceru, která jí byla podobná, ale roztrhali ji vlci, když si krátila cestu do nedaleké vesnice. Nakonec se z toho stalo delší bydlení. Tedy až do chvíle, než do domu vtrhlo několik mužů, v čele s bratrem bývalého-budoucího. Kovář byl zrovna na trzích, takže se mohla strachovat jen o sebe. Utíkala až k lesu, kde ji dohnal. Snažila se mu bránit, ale byl příliš silný. Její poslední nadějí byla dýka, která byla dosud schovaná za opaskem. Rychle ji tasila a dokud mohla, ohnala se jí proti němu a zabodla ji do jeho krku. V jejích rukou zemřel. Zármutkem, že zabila člověka nikam už neutíkala, blížili se muži, kteří ji chtěli odvést. Anděl, který se zjevil byl pro ni vysvobození. To ale netušila, že to bude přesným opakem. Muži se na několik metrů od ní zastavili a sledovali, jak dýku, kterou zabila pokládá před sebe a nechává Temného Anděla, aby jí přichystal stejný osud. Dýka přeřízla krční tepnu a Genevieve v podstatě vykrvácela. Kletba Goblina na ni byla uvržena a tak bloudila světem dál s pocitem viny. Ale stejně se chtěla dočkat pokoje. Nikdy však nehledala nikoho, kdo by ji osvobodil, věřila, že časem si on najde ji. Místo toho se učila žít s tím přebenem a svědomým, které ji den co den tížilo. Musela změnit prostředí i identinu. A tak Genevieve opustila svůj starý kabát a převlékla se do nového. Coalene Octavia Shane nyní putovala Evropou, později i Spojenými Státy a hledala místo, kde se uchýlit, až jej nakonec našla. S měšci z tehdejška a tím, co si po světě vydělala si vybudovala pevné zázemí právě v tomto městě.

Majetky:
Coalene žije v rodinném domku s větší zahradou. Zabezpečená je víceméně dostatečně, příležitostně jen někde vypomáhá.


Vzhled:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama