Tristian - Christopher White

26. února 2017 v 15:04 | Main Admin - Joey |  Postavy

Christopher White


Nick hráče:
Tristian
Jméno a přijmení postavy:
Christopher White
Rasa postavy:
Vlkodlak
Věk postavy:
24 let
Pohlaví postavy:
Muž
Práce:
Zatím nepracuje
Schopnosti:
Nemá žádnou schopnostPovaha a charakteristické znaky postavy:
Christopher je více méně tichý člověk, který vyhledává samotu a klid. Není příliš společenský ani komunikativní, lidem a všem dalším bytostem se vyhýbá. Je spíše uzavřený a nějakou tu chvíli trvá, než se vám ho podaří rozpovídat. Ne že by nebyl přátelský, jenom (a nejspíše kvůli minulosti) málo komu věří, a tak nemá ve zvyku svěřovat se hned na první setkání a celkově z něj můžete vycítit takový ledový přístup ke všemu (jak se chová, jak se pohybuje). Těžko z jeho výrazu něco vyčtete, příliš se neusmívá ani nešklebí, nemračí... Pro psychiatra by byl asi těžkým oříškem. Nezdá se nešťastný, ale ani veselý a ne jednoho člověka už zaujal svým chováním. Pohybuje se se značnou elegancí, vždy stojí zpříma a vystupuje s normálním sebevědomím a hrdostí, pokud už má někde promlouvat či jít třeba jenom nakoupit do obchodu nějakou tu zeleninu. Možná je to zarážející, ale on nemá rád maso. Vlastně celkově popírá všechny přednosti vlkodlaků, jak už povahou, tak i vzhledem a vším ostatním, ale za to může z velké části jeho vada. Vzhledem k tomu, že je samotář jako člověk, je takový i ve vlčí podobě. Nemá žádnou smečku, která by mu kryla záda, která by mu pomohla v těžkých chvílích, ale upřímně...on už si zvykl. I když ho někdy přepadne smutek, většinou se ovládne, překousne to a pokračuje dál ve svém životě. K jeho zájmům patří čtení knih, hraní na housle a poslouchání jakékoliv muziky, také běh a bojové sporty. Není typ člověka, který by vyhledával bitky, tak ale umět se bránit se vždycky hodí. A to je tak nějak už vše, co se hodí vědět o tomhle podivném muži.

Historie postavy:
Christopher se narodil ve státě Texas, přesněji řečeno v Houstonu do jak jinak než vlkodlačí rodiny. Jeho táta byl alfou menší smečky obývající tamní lesy a dohlížel na to, aby se lidé chovali k přírodě hezky a s úctou. Christopher měl dva starší bratry, oba byli tmavovlasí po otci a stejně horkokrevní jako on. Jenomže Chris byl už od mala jiný. Samotný fakt, že měl vlasy zbarvené do běla a kůži bledou, jako by nikdy nebyla vystavena slunci, zarážel nejen jeho rodiče, ale také členy smečky. Brzy se rozšířili zvěsti, že je Chris dost možná nemocný a nebo hůř... že není pravým synem Alfy. Jeho matka dobře věděla, že jestli tomu jednou jeho otec uvěří, půjde mu o život. A tak se taky stalo. Christopherovi bylo tehdy patnáct let, měl se připojit do smečky a zkusit svou první přeměnu. No a zkusil. Proměnil se v čistě bílého vlka, což byla pro alfu poslední kapka. Chris tehdy jen tak tak vyvázl z boje živý a aniž by se mu stačily zahojit rány, byl nucen opustit smečku i svou rodinu, svůj domov.
Neměl kam jít. Matka mu tajně podstrčila pár peněz, aby měl aspoň na jídlo nebo na lístek na vlak. To, že se postavil na nohy po tak fyzické i psychické újmě, považoval za zázrak. Obešel pár měst, zkusil si sehnat práci... Nakonec mu pomohla jedna stará žena, která byla sice člověk, ale u níž se cítil aspoň trochu jako doma. Abyste pochopili, Chris si opravdu myslel, že není pravým synem Alfy, nechtěl mu zazlívat, že jej vyhodil ze smečky a proto vůči němu necítil žádnou zlost. Tedy, až do chvíle, než se dozvěděl pravdu. U lidí se té nemoci říkalo albinismus, mezi vlkodlaky šlo pouze o genetickou vadu. Bílé vlasy, bílá srst, světlá kůže... Nikdy neměl rád příliš slunečních paprsků. Kdyby to jen jeho rodiče věděli. Nepřišel by o všechno, byl by s bratry... Tohle zjištění jej ranilo. Co ho však dorazilo úplně, byla zrada od osoby, od které by to nečekal. Stará paní chytila podezření a udala ho na polici, prý že je divný. Než mohl kdokoliv další zjistit, že je vlkodlak, utekl a nějakou dobu se rozhodl ani neměnit svou podobu na člověka.
Toulal se po lesích, lovil (ač mu to bylo nepříjemné) a tak nějak přežíval. Nakonec se dostal až do nějakého města, kde si konečně našel práci a začal normálně žít. Jakmile si vydělal dost peněz na to, aby si mohl pořídit, co jen chtěl, rozhodl se změnit území a opět se vydal na cesty. A pak dorazil do města s názvem Stigma. Zjištění, že v tamních lesech není žádná velká smečka, která by bránila své teritorium, rozhodlo o všem a on si zde koupil byt. Dostatek peněz mu umožnil nechodit do práce a tak konečně zakusil život, jaký si kdy představoval.

Majetky:
Christopher si za ta léta vydělal docela slušný obnos peněz, které mu stačily na pořízení prostorného a moderního bytu ve městě, ve kterém ho však málo kdy zastihnete. On jej totiž používá pouze sem tam na přespání a uschování věcí, jinak více času tráví ve své malé chatce na kraji lesa, kterou si postavil, aby byl blíže přírodě.

Vzhled:


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama