Kaien - Kay Édom Gad

28. února 2017 v 15:31 | Main Admin - Joey |  Postavy

Kay Édom Gad


Nick
Kaien
Jméno:
Kay Édom Gad
Rasa:
Temný anděl
Věk:
113
Pohlaví:
Muž
Práce:
Psychoterapeut
Schopnost/i:
Má částečnou schopnost číst
lidskou
(jenom lidskou) mysl.

Povaha a charakteristické znaky postavy:
Kay je velmi melancholický člověk, který nemá rád společnost a stvoření všeobecně. Ne, že by mu samota nevadila, ale raději je sám kvůli jeho "výjimečnosti". Nechce si dělat lidské přátele, protože by dokola viděl jen to, jak každý z nich pomalu umírá. S upíry a vlkodlaky si taky moc nesedí, přijdou mu jako zvířata. S gobliny se spřátelit ani nemůže, protože vždyť je to on, kdo vytváří je a jejich muka. Se svými druhy si celkově rozumí, dokáže být dokonce i přátelský a humorný.
Na první pohled vypadá jako zatvrdlý oříšek, ale po čase se dá lehce rozevřít. Komunikace s ním je na vyšší úrovni- nenávidí pokrytce a egoisty, a když se mu něco nelíbí, ihned to dá najevo. V mluvě se často zasekne, aby si svá slova prvně vyložil a pak řekl. Při konverzaci nerad mluví o sobě, rád pozná ostatní, a když má vyprávět o sobě, hodně toho neřekne, protože není co vyprávět. Vůbec negestikuluje, takže má ruce vždy po boku, výrazy taky nedává moc najevo, z občasných pohledů jde jen poznat radost a smutek.
Často se zapomene ve svých myšlenkách a nedává pozor, což mu v jeho práci moc nepomáhá.
Jeho chůze je velmi rychlá- občas to vypadá až na běh. Nerad totiž mešká a nemá rád, když ho na ulici pozorují lidé.

Ve dne většinou pracuje. Pracuje i o víkendu, protože jeho finanční stav není nejlepší, a tak se snaží přivydělávat jako soukromý psycholog. Když už se nějaká ta pauza najde, rychle sní jen pár kousků ovoce a zeleniny. Maso jí velmi vzácně. Jeho další zvláštnost je ta, že rád poslouchá moderní hudbu - pop, house, rock. Po práci si rád lehne a pročte pár nezajímavých knížek, také ještě doučuje menší děti. Každý pátek chodí posilovat.
Večer chodí na procházky a v ruce nosí svou masku ve tvaru psa. I když vypadá jako pedofil, má to svůj význam. Všechno co dělá, má svůj význam.

Historie Postavy:
Zrodil se ve stejný den jako ona. Byl jejím andělem, to věděl, ale vzpomínky na ni vybledly v ten den, když upadl.
Býval to malý blonďatý chlapec, který ji doprovázel životem. Nikdo ho neviděl, ale byl tam. Vždy za jejími zády, vždy po jejím boku, vždy jak plakala, vždy jak slavila. Vždy tam byl. Dokonce s ní stárl. Až do té doby, než…
Nepamatuje si přesně jak, ale věděl, co udělal. Bylo jim už dvacet pět a oba usilovně slavili. Kay se v pozadí smál, zatímco --- slavila s kamarády. Byla to velmi milá dívka, vždy se snažila vyhovět, i tenkrát to udělala. Jednoduše šla přes cestu, aby někam šla, ale tato vzpomínka je taktéž ztracena. Byl pozdní večer, temnota se usadila na obloze a lehký vánek byl jako přikrývka pro ---. Nic neudělala, sám nevěděl, proč si ji osud vybral, či proč to udělal on. Měla přežít, říkal si později.
Bylo to auto, malé černé auto, které ji mělo srazit. I když mu všechno říkalo, že má stát, že všechno má svůj důvod, že se nic nestane, udělal to. Nevěděl co, ale udělal to. Auto jako by narazilo do neviditelné zdi. Celé se zkroutilo a převrátilo na bok, řidič i pasažéři již mrtví a --- krčící se šokem na druhé straně cesty. Další vzpomínky jsou zase matné, pamatuje si jen to, že --- byla jiná. Viděla smrt, něco co nedokázala vysvětlit.
Poslední vzpomínka je jen ta, že viděl oheň. --- křičela bolestí, jak se jí kůže pálila zaživa. Kolem bylo jen pět lidí, pět lidí co se na ní dívali s nenávistí, s hrůzou a se strachem. Proč?Ptal se sám sebe. Trhalo mu to srdce, jeho křídla, jeho krásná bílá křídla začala opadávat a jeho vlasy ztmavly. To poslední, co viděl, byl ten odznak. Černý kříž s plamenem uprostřed. Pak ztratil vědomí z té bolesti. Bylo to jako upálení zaživa.

Vzbudil se uprostřed lesa, nevěděl kde je, ale věděl, co se stalo. Jeho mysl se naplnila vědomostmi. Věděl, proč se to stalo, věděl, proč upadl, věděl, proč trpěla, proč trpěli všichni. Musel nést následky, a tak necelých padesát let brouzdal světem, hledal domov, hledal místo, kde by se necítil jako zrůda, a taky, že ho našel. Viděl to jen na chvíli v televizi ve své staré garsonce, ale ihned to poznal. Byl tam záznam ze zpráv ve městě Stigma. Byl to jen záznam na dvě minuty. Moderátor měl na ruce jizvu, stejnou velkou jizvu jako měl on na zádech. Ihned ho poznal. Dalšího padlého, jediného, za který svůj čas viděl.
Přestěhoval se do toho města, přičemž utratil své zbylé peníze, ale díky jeho druhu se na chvíli dokázal zaměstnat, začít studium a prosadit se.
Po nashromáždění dostatku peněz si koupil menší apartmá, kde bydlí se svou malou andulkou jménem Loser.

Majetky:
Kay si toho moc nevydělá, jeho práce je mizerná a plat ještě horší. Stačí mu to jenom na zaplacení půjčky a obživu. Jeho muka mu ulehčuje Loser, jeho malá andulka, která je až moc aktivní a velmi poslušná.

Vzhled:


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama