Fórum

23. února 2017 v 16:21 | Main Admin - Joey

Jak na fórum

Jestli jste se registrovali a máte registraci potvrzenou, můžete se registrovat i na fóru. To je velmi jednoduché a zabere vám to 1 minutu.Jste-li už registrovaní, stačí se přihlásit kliknutím na Login, to vy ale zřejmě zatím nejste.
Proto kliknete na Register. Tam vás to přesměruje na stránku, kde po vás chtějí váš aktivní email, na který jste nezapomněli heslo. Pak si vymyslíte heslo, které nezapomenete. Poté vložíte celé jméno vaší postavy i jméno i přijmení, pokud vaše postava přijmení nemá, stačí jméno. Pak stačí zadat narození vaší postavy (nezapomeňte na správný rok, podle toho kolik má vaše postava let) a poté pohlaví postavy.

Když toto máte hotové, objeví se vám stránka kde zadáte váš nick, pod kterým vystupujetem. (Po vstupu na fórum si tento nick opravíte v sekci Profil, Edit profil, a nick nahradíte celým jménem vaší postavy.)

Potrvdíte smluvní podmínky hned dole pod přezdívkou kliknutím a pak jen, že nejste robot. Poté stačí chviličku počkat na aktivační kód, který vám pošlou na předem zadaný email. A jste na fórum.

Do jednoho až dvou dnů vám někdo z adminů zadá vaši rasu - člověk/upír/vlkodlak/temný anděl/goblin, hrát však můžete už před potrvzením rasy.


Jak se hraje na fórum?

Hra na fórum je snadná, avšak hlavně pro ty, kteří už zde hráli, a hru na fórum pochopili. Na fórum je několik sekcí, hlavně Město Stigma, Ostrov na řece Ga-do a U moře. V těchto sekcích/fórech už je pár připravených "témat" neboli míst, na hru. Vy však jako hráči byste měli být schopni vytvořit i vlastní místa, na předem domluvenou hru, na kterých by později mohli hrát i ostatní hráči. Taé můžete svým postavám vytvořit domy, domečky, chatrče, či je ubytovat v hotelu, ve vile, na ulici (vaše postava může vlastně žít kdekoliv, jen chci říct, že si smíte vytvářet i vlastní hrací místa. Pokud by to z nějakého důvodu nešlo, stačí poslat zprávu Adminovi Joey, nebo jiným adminům, kteří by vám měli pomoct, nebo místo vytvořit za vás.)

Když kliknete třeba na fórum Les, které se nachází v M2sto Stigma, objeví se vám stránka a v pravém horním rohu je zelené tlačítko "Create Thread". To vám umožní vytvořit herní místo. Stačí jej pojmenovat, jako třeba "Stará chatrč" a popsat nějakým kratším popiskem, aby si hráči udělali nějakou představu o tom, kde se zrovna nachází. Pak stačí zmáčknout v pravém dolním rohu modré "Create Thread" a můžete hrát.

Jste tedy na nějakém místě, s nějakou osobou/osobami, kde máte domluvenou hru. Pokud hrajete ve dvou, stačí si říct, kdo bude psát první, aby vaše hra dávala smysl. To stejné platí u více hráčů. Pokud je vás třeba 5, domluvte si pořadí, ve kterém budete hrát, aby jste měli spořádanou hru a nepsali všichni přes sebe. Pokud jeden z hráčů z nějakého důvodu na nějakou dobu zmizí, domluvte se spolu, že ho přeskočíte, nejlepší je, když musíte odejít, hráče se kterými hrajete upozornit a třeba jim dovolit, že vás mohou přeskočit, pokud však jdete pouze na záchod, nebo si udělat něco k jídlu, poproste je aby počkali, protože nebudete pryč dlouho.

Konečně se dostáváme k tomu JAK přesně na fóru hrajeme.
Příspěvky by měly být delší, minimálně 4 řádky, nebojte, vše se dá popsat - jak vaše postava zrovna vypadá, jak vypadá místo kde se nachází, jakým způsobem vaše postava jde, nebo co právě dělá, tak mi hlavně neříkejte, že 4 řádky jsou hodně, když je to vlastně hodně málo.

To co postava dělá se píše normálně, bez jakých koliv hvězdiček *...* nebo pomlček nebo závorek nebo ostatních věcí. To co se říká se píše mezi uvozovky tedy ".." a to co si myslí postava se píše kurzívou, kterou snadno nastavíte při psaní textu.

Příspěvky píšeme v 1. nebo 3. osobě čísla jednotného, času přítomného, či minulého. Neměňte v jednom příspěvku všechny osoby a všechny časy, aby to nebylo zmatené, ale snažte se uhlídat si po celou hru jednu osobu a jeden čas. Pokud jste hru začali v první osobě JÁ, v čase přítomném TEĎ DĚLÁM, tak by bylo nejlepší takto i hru dokončit. To samé s osobou třetí ON/ONA (nejlépe jméno např. Amy/John) v čase minulém NĚCO DĚLAL/A.

Pokud byste stále něco nechápali, nebo měli dotazy, můžete se kdykoliv zeptat v komentářích, nebo poslat email, nebo poslat soukromou zprávu přímo na fóru adminům.

Přeji příjemnou hru ^^
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama